Tartu Tarbijanõustamis- ja Infokeskuse pressiteade

14.märtsil 2013

 

  • 51 aastat tagasi,15.märtsil 1962 ütles USA president J.F. Kennedy Kongressi ees: “Mõiste “tarbijad” tähendab igaühte meist. See on suurim majanduslik huvigrupp, kes mõjutab ja keda mõjutatakse nii riigi kui erasektoris tehtavate  majanduslike otsustega. Siiski on tarbijad ainus oluline grupp, kelle huvidega ei arvestata.”
  • 15.märtsi,mil president Kennedy esmakordselt deklareeris avalikult tarbija põhiõigused, on hakatud ülemaailmselt  tähistama tarbija õiguste päevana.

Tartu Tarbijanõustamis- ja Infokeskus korraldab 14.märtsil tarbijaõiguste päevale pühendatud teabepäeva Puuetega Inimeste Kojas, mis algab kell 12.30. „Infopäeval räägitakse  tarbijaõigustest, probleemidest kaupade, teenuste, teeninduse ja elektrimüügilepingute korral ning õpitakse üheskoos rohkem teadma oma õigusi  interaktiivse tarbijamängu «Teadlik Tarbija» kaudu“  ütles tarbijanõustamiskeskuse juhatuse esimeea Tiiu Müürsepp.  Infopäeva  viivad läbi ühingu tarbijanõustaja Valli Murel ja Tiiu Müürsepp

„Tarbija kaitsmine on ka iga tarbija enda asi, kusjuures ta peaks rohkem teadma enese õigusi ja kohustusi. Vajadusel saab ta küsida  meilt nõu sellel teabepäeval ja ka edaspidi meie lauatelefonil, mobiiltelefonidel, meili teel või tulles ise meie juurde Tähe 4 ruum 113 (vajalik on ette registreeruda)“  lisas Tiiu Müürsepp.

 

 

Lisainfo:

Tiiu Müürsepp

53006193

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

www.tartutarbija.ee

 

 

 

MTÜ Tarbijate Koostöökoda
Tel: +372 5300 6193, +372 5845 2323
E-post: tartutarbija@gmail.com, tiiu.muursepp@ut.ee
EenetLeia meid Facebookist!